Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Elisa avas Rakveres kogu linna katva parima 3,5G võrgu
Täna avas täissideoperaator Elisa Rakveres kogu linna katva Eesti parima 3,5G võrgu, mis toob rakverelasteni kiire mobiilinterneti ning senisest veelgi kvaliteetsema kõnelevi.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul on parima M-Interneti leviala loomine Rakvere linna üks ja oluline osa Elisa uuest täissidestrateegiast - pakkuda kõiki olulisi sidelahendusi ühest kohast ja ühes paketis. „Elisa teenused lahendavad mugavalt, kiiresti ja soodsalt kliendi kommunikatsioonivajadused nii kodus, kontoris kui ka liikvel olles,“ ütles Andrus Hiiepuu.

Andrus Hiiepuu märkis, et Rakvere on järjekorras juba kuues linn, mille Elisa kattis Eesti parima 3,5G leviga. „Tänaseks ulatub Elisa 3,5G võrk ligi 670 000 Eesti elanikuni,“ lisas ta. Varem on Elisa avanud Eesti parimad kolmanda põlvkonna 3,5G levialad Tartus, Tallinnas, Pärnus, Paides, Tallinna lähiümbruses ja Jõhvis.

Elisa baas- ja raadiovõrkude valdkonna juht Andrus Kaarelsoni sõnul näitasid kvaliteedi väljaselgitamiseks läbi viidud mõõtmistulemused, et Elisa 3,5G keskmine levi Rakveres on teiste suuremate operaatoritega võrreldes tugevaim ja kvaliteetseim, tagades klientidele ka väga hea siselevi hoonetes. 

„Elisa paremust kinnitasid Rakvere linnas läbi viidud mõõtmised, mille järgi ulatus keskmine M-Interneti allalaadimiskiirus 3,1 megabitini sekundis, ületades konkurentide võrkudes pakutavaid kiirusi märgatavalt,“ ütles Andrus Kaarelson. „Võrreldes teiste operaatoritega oli Elisa M-Interneti keskmine allalaadimiskiirus EMTst 1,6 ja Tele2st 3 korda kiirem. Rakveres küündis M-interneti teenuse tippkiirus Elisa võrgus 6,5 megabitini sekundis, mis on märkimisväärne tulemus.“

Projekti käigus rajas Elisa Rakverre seitse 3,5G tugijaama, neist kuus asuvad Rakvere linnas ja üks Tõrremäel - Lääne-Virumaa suurimas ostutsentrumis Põhjakeskus. Kokku investeeris Elisa 3,5G võrgu rajamisse Rakveres ligi 5 miljonit krooni.
08 Aprill 2009
  Kommentaarid