Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ida-Virumaa ettevõtluspäeval osaleb üle 70 ettevõtja ja asjahuvilise
Ettevõtluspäev "Tark tegu toob tulu" toimub 24.04.09 TTU Virumaa Kolledžis. Eesmärgiks on lihtsalt ja arusaadavalt selgitada osalejatele millised võimalused on Eestis olemas uuenduste (innovatsiooni) kasutuselevõtuks. Samuti huviliste innustamine uuendustele, sest Ettevõtluspäeval on võimalik sõlmida kasulikke kontakte ning koguda julgust ise uut moodi tegutsemiseks.

„Korraldajate rõõmuks on huvi ettevõtluspäeva vastu ootamatult suur. Tänaseks on registreerunud juba üle 70 ettevõtja ning asjahuvilise ja sellest võib järeldada, et päeva sisu pakub tõeliselt huvi,” ütles Ida-Viru Ettevõtluskeskuse juhataja Pille Sööt.

Oma vormilt on ettevõtluspäev messilaadne: toimuvad esitlused ja praktilised töötoad. Osalejad saavad ülevaate 4-st olulisest "tööriistast", mis võimaldavad ettevõtjal oma tegevust ja tooteid uuele tasemele viia. Kõiki neid "tööriistu" saab ettevõtluspäeva töötubades ka praktikas kasutada.

23 Aprill 2009
  Kommentaarid