Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Eesti Post ja UNICEF istutavad metsa
Homme, 15. mail ühinevad postiettevõttega UNICEF-i töötajad, kes istutavad üheskoos metsa Metsanurga küla lähistel.

Juba kümnendat aastat järjest lähevad Eesti Posti töötajad kevadel puid istutama, homme ühinevad selle ettevõtmisega ka UNICEF-i töötajad eesotsas organisatsiooni Eesti esindaja Toomas Paluga.

„Eelmistel aastatel istutasime kuuski ja mände Keila metskonnas, sellel aastal läheme Kernu valda Metsanurga lähistele. Kümne aasta jooksul on Eesti Posti töötajate poolt istutatud juba parajalt suur metsatukk, igal aastal pannakse mulda umbes 1000 istikut,“ kommenteeris ettevõtmist Eesti Posti juhatuse esimees Ahti Kallaste.

Kallaste sõnul on see mõnus vaheldus igapäeva tööle ning tal on heameel, et sel aastal on panus tunduvalt suurem tänu liitunud UNICEF-i meeskonnale.

Eesti Posti vahendusel saadetakse igal aastal ligikaudu 50 miljonit kirja ja postiautod läbivad päevas ca 30 000 kilomeetrit, mistõttu postiettevõte peab tähtsaks keskkonnaprobleemide teadvustamist ning püüab leida võimalusi looduskeskkonna säilitamiseks ja taastamiseks.


Inge Suder
14 Mai 2009
  Kommentaarid