Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Riigikogu Reformierakonna fraktsioon külastab Tallinna linnaosasid/parandustega visiidi kavas
Täna teeb Riigikogu Reformierakonna fraktsioon Tallinnas Mustamäe ja Nõmme linnaosades ringsõidu, et kuulata nende linnaosade inimeste muresid ja ettepanekuid.

Külaskäigu raames kohtutakse ettevõtjate, tervishoiutöötajate ja õppejõududega.

Tallinna Mustamäe ja Nõmme valmisringkonnast Riigikogusse valitud Maret Maripuu sõnul on kohtumistel põhiteemaks tervishoid. „Üleüldine majandussurutis pole jätnud puutumata ka tervishoiusektorit. Kohtume arstide ja õdedega, et nendega arutada olukorda tervishoius. Samuti tutvume Põhja-Eesti Regionaalhaigla uue korpuse ehitusega ja kuulame, kui kaugel on Nõmmel uue perearstikeskuse ehitamise idee,“ lausus Maripuu.

Visiidi käigus külastatakse Põhja-Eesti Regionaalhaiglat, AS KH Energia-Konsult, Mustamäe Polikliinikut, Tallinna Tehnikaülikooli ja turvakontserni G4S. Samuti tutvutakse Nõmme Muuseumi, Nõmme Kliiniku ja Nõmme Spordikeskusega.Toomas Viks
14 Mai 2009
  Kommentaarid