Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Elisa langetab rändlus-hindasid Eurocall alal

Alates 1. juulist langetab Elisa helistamise ja sõnumite saatmise hindasid Euroopa Liidu ja Euroopa majandusühendusse kuuluvates riikides. Väljahelistamisel on uus kõneminutihind 7 krooni 90 senti, kõnedele vastamisel 3 krooni 50 senti ning sõnumite saatmise uueks hinnaks on 2 krooni.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul langevad väljahelistamise ja vastuvõetud kõnede hinnad 55 senti ja sõnumite saatmise hinnad koguni mitme krooni võrra. „Hispaania operaatori Telefonica võrgus langeb SMS saatmise hind näiteks 3 krooni ja 82 senti. Kui varem oli hind 5 krooni ja 82 senti, siis uus hind on 2 krooni,“ ütles Andrus Hiiepuu.   

Uued hinnad kehtivad 32 riigis: Austrias, Belgias, Bulgaarias, Gibraltaril, Hispaanias, Hollandis, Iirimaal, Islandil, Itaalias, Kreekas, Küprosel, Leedus, Liechtensteinis, Luksemburgis, Lätis, Maltal, Monacos, Norras, Poolas, Portugalis, Prantsusmaal, Rootsis, Rumeenias, Saksamaal, Slovakkias, Sloveenias, Soomes, Suurbritannias, Taanis, Tšehhis, Ungaris ja Vatikanis.

Samuti kehtivad Eurocall hinnad Euroopa Liidu riikide ülemere piirkondades: Prantsuse Guajaanas ning Martiguesi, Guadeloupe, Reunioni, Kanaari, Assoori ja Madeira saartel. Neis piirkondades kehtivad hinnad juhul, kui piirkonnas toimib Elisa roaming.

Väljahelistatud ja vastuvõetud kõned hinnastatakse alates 1. juulist 1-sekundilise täpsusega. Väljahelistatud kõnede minimaalseks maksumuseks on 30 sekundi maksumus.

Hindasid korrigeeritakse vastavalt muudatustele Euroopa Parlamendi ja Nõukogu rändlusmääruses. Kuna määrus pole Euroopa Nõukogu poolt kinnitatud ega jõustunud, ei pruugi määruse projektiga kavandatavad hinnakohustused olla lõplikud.

Väljapoole Eurocall ala helistades kehtivad tavapärased Elisa roaming-hinnad.

Kõik muud teenused, nagu näiteks M-Internet ja videokõne, on maksustatud vastavalt Elisa roaming-hinnakirjale.

Kõneminut kogu Eurocall ala piires      7.90 kr/min    
Kõne vastuvõtmine Eurocall alal 3.50 kr/min    
Kõne vastuvõtmine Leedus Bite ja Lätis Bite võrgus      0.00 kr/min    
Kõne vastuvõtmine Soomes Elisa võrgus   2.20 kr/min    
SMS-i saatmine Eurocall alal    2.00 kr/tk     

Hinnad sisaldavad käibemaksu   

01 Juuni 2009
  Kommentaarid