Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei rahustab Lääne regiooni teedel liiklust
Suvi on täies hoos ja rahvarohkeid üritusi jagub igasse nädalalõppu. Kuna Lääne piirkonnas ja lähinaabruses on teadaolevalt toimumas erinevaid üritusi, siis oleme võimalikult rohkearvuliselt alates reede, 17. juuli pärastlõunast liiklust rahustamas.

Üks suuremaid üritusi, mis meie piirkonnas toimub, on Saaremaal toimuv festival Õlletoober 2009. Teada on, et praamikohad autodele on valdavalt välja müüdud. Need, kel pilet olemas, soovitame aegsasti teele asuda, et mitte ohustada liigse kiirustamisega ei end ega kaasliiklejaid.

Korrakaitseosakonna vanemkomissar Sander Peremees märkis, et meie esmaseks eesmärgiks on kaasa aidata sellele, et kõik liiklejad jõuaksid turvaliselt sihtkohta. Kuna ilmateade lubab reedeks ja laupäevaks mõõdukalt ilusat ilma, siis on oodata, et meie politseiprefektuuri tööpiirkonda sõidab palju puhkajaid ja liiklusintensiivsus on tavapärasest suurem. Pikemate vahemaade läbimiseks võib seetõttu kuluda enam aega, kuid kihutamisega ei ole seda turvaline tagasi võita. Unustada ei tohi ka seda, et sõidukit juhtida tohib vaid kaine inimene ning turvavarustuse kasutamine on kohustuslik ka kõikidele kaasreisijaile.

Lisaks meie kuue maakonna (Pärnu-, Lääne-, Järva-, Rapla-, Saare- ja Hiiumaa) politseiametnikele on meiega ühistel põhimaanteedel ametis oma regiooni piires ka kolleegid Põhja Politseiprefektuurist.


Kaja Kukk
17 Juuli 2009
  Kommentaarid