Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Saaremaal rullus üle katuse auto, mille sohver oli alkoholijoobes
Täna varahommikul sõitis Saaremaal teelt välja ja paiskus üle katuse sõiduauto Volvo, mille juht oli joobes. Üks kaasreisijaist paiskus autost välja, haiglasse tervisekontrolli toimetati kokku kolm inimest.

Politsei sai täna kell 4.55 häirekeskuse vahendusel teate, et Saaremaal Leisi vallas Upa -- Leisi tee 16. kilomeetril on juhtunud liiklusõnnetus. Esialgse hinnangu kohaselt oli sõiduautol Volvo, mis sõitis suunaga Kuressaare poole, purunenud suurel kiirusel pärast lauget kurvi vasak tagarehv, mille tulemusena kaotas sõiduk juhitavuse ja sõitis vasakule teelt välja viljapõllule ning rullus mitmeid kordi üle katuse.

Autos viibis õnnetuse toimumise ajal neli isikut. Autost paiskus välja kõrvalistuja, 1985. a sündinud naisterahvas, kes oli turvavööga kinnitamata. Teised sõidukis viibinud isikud olid turvavöödega kinnitatud. Auto rehvid ei vastanud tehnilistele nõuetele: tagateljel naastrehvid, esitelje rehvid liialt kulunud. Juhil, 1972. a sündinud mehel, tuvastas politsei alkoholijoobe.

Sündmuskohalt toimetati Kuressaare haiglasse sõidukijuht, autost välja paiskunud kaasreisija ja kõrvalistuja taga viibinud 1990. a sündinud neiu. Autost väljapaiskunu jäeti ravile Kuressaare haiglasse, teistel vigastusi ei tuvastatud. Vigastusteta pääses ka juhi taga istunud 1988.a sündinud noormees.
17 Juuli 2009
  Kommentaarid