Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Eesti Posti juhatus jätkab tänases koosseisus
Täna, 25. septembril pikendas postiettevõtte nõukogu juhatuse liikmete Ahti Kallaste ja Aavo Kärmase teenistuslepinguid.

„Eesti Posti nõukogu otsustas pikendada ettevõtte juhatuse liikmete Ahti Kallaste ja Aavo Kärmase teenistuslepingud järgnevaks kolmeks aastaks. Tänane juhatus on viinud ellu väga olulisi ja raskeid otsuseid, välja on tuldud raskest majanduslikust olukorrast. Senine tegevus on suures osas olnud suunatud postituru avanemisele, mis toimus aprillis 2009. Soovime juhatuse liikmetele edu järgmiseks ametiajaks, et üha tihenevas konkurentsis liikuda edasi samal kursil,” ütles nõukogu esimees Meelis Atonen.

Ahti Kallaste ja Aavo Kärmas on ettevõtte juhatuse liikmetena ametis 2006. aasta lõpust. Eesti Posti juhatus on hetkel kaheliikmeline.

Eesti Posti nõukogusse kuuluvad Meelis Atonen (nõukogu esimees), Tauno Tuula, Toomas Leito, Mario Lambing, Reet Roos, Erich Teigamägi ja Indrek Raudne.

Ettevõttel on 388 postiasutust üle Eesti. Eesti Post on riigile kuuluv äriühing, kus töötab 3400 inimest.
Inge Suder
25 September 2009
  Kommentaarid