Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Lääne-Viru maavalitsus kuulutab välja avatud noortekeskuste projektikonkursi

Lääne-Viru maavalitsus kuulutab välja avatud noortekeskuste projektikonkursi.

Käesoleval projektikonkursil on Lääne-Viru maakonna prioriteetideks: noori arendav tegevus noortekeskustes (sotsiaalsete toimetulekuoskuste arendamine, kodanikuteadlikkuse kasvatamine, tehnika- ja tehnoloogiaharidus, koolitused jne), maakonna noortekeskuste omavahelise koostöö ning noorte omaalgatus ja innovaatilised ideed.

 

 

Toetust saavad taotleda avatud noortekeskused (ANK). Käesoleva projektikonkursi mõistes on ANK juriidilise isiku asutus või juriidilise isiku asutuse struktuuriüksus, mis kasutab avatud noorsootöö meetodit.

Projektikonkursil ei menetleta noorte püsi- või projektlaagrite arendamisega seotud projekte ja rahvusvahelise koostöö projekte. 

Konkursil osalemiseks palume esitada vormikohase taotluse koos nõutud lisadega kinnises ümbrikus märgusõna all „ANK konkurss“ aadressil Lääne-Viru Maavalitsus Kreutzwaldi 5  Rakvere 44314 ja elektrooniliselt täidetud taotlusvorm koos eelarvega aadressil siiri.rannamae@l-virumv.ee hiljemalt 12.oktoobriks 2009.a.

Käesoleva projektikonkursi maht on 240 tuhat krooni.

 

Materjalid on kättesaadavad Lääne-Viru Maavalitsuse kodulehel www.2l-virumv.ee projektikonkursside all.

 

 

 

Siiri Rannamäe

18 September 2009
  Kommentaarid