Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Algas konkursi "Aasta kõige koerasõbralikum tegu" rahvahääletus
Alates esmaspäevast (28. septembrist) on kõik oodatud hääletama konkursi "Aasta kõige koerasõbralikum tegu" kandidaatide poolt, kellest tiitlivõitja selgub 11. oktoobril toimuval BIG Match Showl.

Konkurss "Aasta kõige koersõbralikum tegu" toimub sel aastal heategevusliku koertenäituse BIG Match Show raames juba teist korda. Kandidaatide esitamine konkursile toimus 13. septembrist kuni 25. septembrini. Esitatud nominentide hulgast valis ˛ürii välja 3 kandidaati, kellest tiitlivõitja selgub internetihääletuse teel, mis toimub 28. septembrist 7. oktoobrini. Oma hääle saab anda aadressil http://www.bigmatchshow.ee/konkurss

Sel aastal valis ˛ürii lõpphääletusele järgmised inimesed:

Oskar Sisas Võrumaalt, kes kulutas ligi 40 000 krooni, et terveks ravida
varjupaigast võetud Simba-nimelise koera esikäpaluud, mis said tõsiselt
viga, kui loom kogemata kombel traktori vikati ette jooksis.

Tuntud loomaarst Tiina Toomet, kes annetas oma raamatu müügituludelt 10% omanikuta lemmikloomade raviks.

Hedvig Tahlfeldt, kelle loodud kampaania "Aita Eesti koeri" eestvedamisel üritatakse koguda abivajajatele koertele miljon krooni.

"Aasta kõige koerasõbralikum tegu" on tiitel, mis omistatakse isikule või isikutele, kes on oma tegevusega andnud viimasel aastal märkimisväärse panuse Eesti koerapidamiskultuuri ja heade koerapidamistavade edendamisse ning koduta loomade probleemi teadvustamisse ja leevendamisse. Tiitel antakse üle 11. oktoobril toimuval BIG Match Showl.

Möödunud aastal esmakordselt toimunud konkursile esitati 4 kandidaati, kellest internetihääletuse teel valiti välja hüljatud ja väärkoheldud koerte abistamisega tegelev Piret Audse.

BIG Match Show patrooni Marju Läniku sõnul on tänuväärne, et kodutute loomade probleemile juhitakse tähelepanu ning püütakse seda leevendada. 

"Kaasaegse koerapidamiskultuuri propageerimine ning selles vallas silmapaistvate isikute tunnustamine "Aasta kõige koerasõbralikum tegu" tiitliga on igati positiivne," lisas Länik.

Konkursi "Aasta kõige koerasõbralikum tegu" algatajad ja läbiviijad on MTÜ Eesti Koeraomanike Selts ja BIGBANK AS ning konkurss toimub heategevusliku koertenäituse BIG Match Show raames.

11. oktoobril kell 12:00 Kristiine Spordihallis juba viiendat korda ja seega väikest juubelit tähistav BIG Match Show on Eesti suurim iga-aastane heategevuslik koertenäitus, mille eesmärk on juhtida tähelepanu kodutute loomade probleemile ja selle lahendamise võimalustele ning toetada kodutute loomade varjupaikasid. Kõik BIG Match Show tulud lähevad tänavu Valga ja Viljandi koduta loomade varjupaiga toetuseks. Varasemalt on BIG Match Show toetanud Rakvere, Kohtla-Järve, Pärnu, Tartu, Võru ja Haapsalu kodutute koerte varjupaika.

Koertenäitusel osalemiseks saab end veebilehel www.bigmatchshow.ee  eelregistreerida kuni 9. oktoobrini. Eelregistreerunud koertele maksab osavõtt 75 krooni, kohapeal registreerujatele 100 krooni. Külastajate sissepääs maksab kohapeal 25 ja perepilet 50 krooni. Pensionärid ja kuni 12 aastased lapsed saavad näitusele tasuta.
27 September 2009
  Kommentaarid