Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Rimisse tulevad müügile soodsad reisipaketid ja lennu- ning laevapiletid
Rimi ja Estravel alustavad alates kolmapäevast (30. septembrist 2009) koostööprojektiga, mille käigus tulevad üle Eesti kõigis Rimi hüper- ja supermarketite kassades müügile lennu- ja laevapiletid, spa-paketid ning puhkusereisid.

Rimi kauplustes pakutavaid reisiteenuseid iseloomustab tavalisest soodsam hind. Nii näiteks saab osta Estonian Airi ja CSA Czech Airlinesi lennupileteid kokku 18 erinevasse Euroopa sihtpunkti hinnaga 2498 krooni, Viking Line’i laevapileteid Soome 149 krooniga, spa-pakette kahele hinnaga vaid 599 krooni ning kvaliteetseid puhkusereise Egiptusesse hinnaga alates 5990 krooni ja Iisraeli hinnaga alates 6995 krooni.

Estraveli turunudus- ja kommunikatsioonijuhi Mari-Liis Rüütsalu sõnul saab inimene osta Rimi kassast talle huvipakkuva reisitoote vautšeri ja selle abil hiljem broneerida Estraveli veebis endale sobivatel tingimustel reisi.

„Kindlasti tuleks arvestada, et kiirematel broneerijatel on kuupäevade ja muude tingimuste osas laiem valik, sest laevad-lennukid pole kummist,“ märkis Rüütsalu.

Rimi Eesti Food turundus- ja kommunikatsioonijuht Evelin Mägioja lausus, et soodsate reisivõimaluste pakkumine on Rimi klientidele lisaväärtuseks.

„Usume, et anname veel ühe põhjuse, miks eelistada suurte sooduskampaaniate ajal just Rimi kauplusi,“ märkis Mägioja.

Reisiteenuste müük kestab Rimi Tudish Piip kampaania ajal kuni 13.oktoobrini 2009. Lisainfot leiate veebist aadressil: tudish.estravel.ee

NL-Online
29 September 2009
  Kommentaarid