Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Maavanem tunnustab teisipäeval parimaid raamatukoguhoidjaid

Teisipäeval,17. novembril toimub Rakveres Aqva hotellis ja spa restoranis Mezzo traditsiooniline kella viie tee, kus maavanem tunnustab selle aasta parimat raamatukogutöötajat Sirje Reinulat ning samale auhinnale esitatud nominente Tiiu Kaaret ja Margit Lättemägit.

 

Lääne-Virumaa raamatukoguhoidjad valisid 2009. aasta parimaks maaraamatukoguhoidjaks Sirje Reinula Jäneda raamatukogust, kus ta on töötanud 20 aastat. 

„Selle ajaga on raamatukogu seal läbi teinud palju muutusi ja kesiste võimaluste kiuste ellu jäänud puhtalt tänu Sirje Reinula tahtele ja vaimule. Ta on üks nendest, kes vääriksid parima raamatukoguhoidja nimetust igapäevaselt,” võib lugeda Lääne-Virumaa Keskraamatukogu saadetud kirjast maavanemale.

 

Kadrina valla raamatukogu töötaja Tiiu Kaare on raamatukogus töötanud 14 aastat. Ta on olnud paljude huvitavate ürituste, projekte, huvireiside korraldaja. Viimaseks suuremaks ja aeganõudvamaks tööks on olnud MTÜ Kadrina kirjandusklubi loomine ja tegevuse käivitamine.

 

Margit Lättemägi Tapa linnaraamatukogu lasteosakonnast oli ühtlasi ka üks nominente Aasta lasteraamatukoguhoidja tiitlile Eestis. Seda auhinda andis Eesti Raa­ma­tu­ko­gu­hoid­ja­te Ühing tänavu välja esmakordselt.

 

Maavanema tunnustusõhtu jätkub Rakvere Teatris, kus vaadatakse etendust „Kui Harry kohtas Sallyt”.

 

Lääne-Viru maavanem on tunnustanud parimaid maakonna raamatukogutöötajaid alates 2005. aastast.

  

 

Hilje Pakkanen

13 November 2009
  Kommentaarid