Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ansip: Reformierakond toetab 2011 presidendivalimistel Ilvest
Täna kogunenud Reformierakonna juhatus otsustas, et erakond toetab 2011. a sügisel toimuvatel presidendivalimistel Toomas Hendrik Ilvest.

„Reformierakonna hinnangul on president Toomas Hendrik Ilves olnud Eestile maailmas säravaks eestkõnelejaks ja ta on jätkuvalt parim riigipea, keda Eesti riigis täna leida,“ ütles erakonna esimees ja peaminister Andrus Ansip.

„Kui president Ilves otsustab kandideerida ka teiseks ametiajaks, siis võib ta Reformierakonna toetusega kindlalt arvestada,“ kinnitas Ansip.

Peaminister Ansipi sõnul hindab ta Ilvese juures eriti tema selgroogu demokraatia, õigusriigi, solidaarsuse ja kodanikuühiskonna kaitsmisel ning populismi ja autoritaarsuse vastu astumisel – olgu Eestis või maailmas laiemalt. „Nende väärtuste eest seismist ootame president Ilveselt ka teisel ametiajal,“ lausus Ansip.

„Ilves on Eesti jaoks suur väärtus. Aga ta on ka rahvusvaheliselt ülioluline ja järjekindel sõnumitooja väärtuste maailmast,“ lisas Ansip.
27 Jaanuar 2010
  Kommentaarid