Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Omanik pani Võsu puhkekuurordi legendaarse villa müüki
Enne rannahooaja algust tuli müüki Võsu puhkekuurordi üks tuntumaid maju, 1910. aastal valminud värvika ajalooga peaväljaku äärne villa.

Võsu rannast 200 meetri kaugusel asuvas 300-ruutmeetrises villas on tegutsenud Eesti üks esimesi fotostuudioid ning hiljem Võsu Puhkekodu.

Villa renoverimist alustanud Võsu Arengu Seltsi eestvedaja sõnul tegeles ta hoone taastamisega väga põhjalikult, detailselt ja kvaliteetsete materjalidega, kuid peab nüüd projekti hingega tegijale edasi andma.

1Partner Kinnisvara konsultandi Andrus Emersoni sõnul on tegemist nö. Võsu maasikaga, mis on läbi ajaloo olnud suvituslinna sümbol ning mida nüüd uus omanik saab ellu äratada nii elamispinna kui ka näiteks toitlustus- ja majutusasutuse ning turismikeskusena.

2,8 miljonit krooni maksev Võsu villa asub Tallinnast 75 kilomeetri kaugusel. Villast jäävad veerand tunni rattasõidu kaugusele Lahemaa rahvuspargi pärlid Palmse ja Sagadi mõisad ning Käsmu kapteniküla.
28 Aprill 2010
  Kommentaarid