Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kolmapäeval toimub Paides eurole ülemineku teemaline KOV-ide infoseminar
Kolmapäeval toimub Paides eurole ülemineku teemaline KOV-ide infoseminar
Rahandusministeerium korraldab kolmapäeval, 28. juulil Paide Kultuurimajas kohalike omavalitsuste esindajatele euro kasutuselevõtu üldist korraldust ja üleminekuks vajalikke ettevalmistusi tutvustava infoseminar-arutelu.

„Meil on hea meel, et tänaseks on seminarile registreerunud juba 186 inimest 122 omavalitsusest. Ootame kõigilt omavalitsustelt seminaril aktiivset osavõttu ning tulemuslikku koostööd,” rääkis rahandusministeeriumi kantsler Tea Varrak.

Seminaril antakse praktilisi nõuandeid muudatustest raamatupidamises, ümberkorraldustest IT-süsteemides ning eurole ülemineku õiguslikest küsimustest. Rahandusministeeriumist esinevad ettekandega kantsler Tea Varrak, asekantsler Marek Helm, riigi pearaamatupidaja Juta Maar ning õigus- ja haldusosakonna nõunik Tiit Rebane. Eesti Panka esindab seminaril Rait Roosve ja sotsiaalministeeriumit Apo Oja.


Rainer Laurits
26 Juuli 2010
  Kommentaarid