Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Eesti Põllumeeste Keskliidu suurkogu võtab kokku eelneva aasta ja valib omale presidendi
Kolmapäeval, 11. augustil algusega 13.45 toimub Viljandimaal Vanaõue puhkekeskuses (www.vanaoue.ee) Eesti Põllumeeste Keskliidu (EPK) suurkogu. Suurkogul osaleb sadakond põllumeest EPK maakonnaorganisatsioonidest. Tehakse kokkuvõte EPK tegevustest 2009. aastal ja seatakse samme tulevikuks.

Suurkogul esinevad põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder (põllumajanduse ja maaelu aktuaalsed päevateemad, ootused EL eelarveperioodi 2014-2020 osas); rahandusministerJürgen Ligi (Eurotsooni mõju Eesti majandusele, sh põllu- ja maaelu arengule. Eesti riigi eelarvepoliitika eelolevatel aastatel, põllumajanduse toetamine); europarlamendi liige Ivari Padar (Euroopa põllumajandus 2013+ ja rahaliit); SEB panga juhatuse esimees Riho Unt (Eesti põllumajandus ja eurotsoon, laenustrateegia); Eesti Entsüklopeediakirjastuse peatoimetaja Hardo Aasmäe (maaelu ja põllumajandus teadlase pilgu läbi).

Suurkogul valitakse EPK president ja asepresidendid ning võetakse vastu avaldus põllumajanduse ja toidutootmise olukorrast Eestis.
10 August 2010
  Kommentaarid