Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Swedbank ühendab liisingu ja autopargiga tegelevad tütarettevõtted
Swedbank ühendab Eestis liisingu ja autopargiga tegelevad tütarettevõtted: Hansa Liising Russia AS, Hansa Capital AS, Swedbank Autopargi Juhtimise AS ja Swedbank Liising AS. Ühinemine viiakse läbi augustikuu jooksul ning juriidiliseks nimeks jääb Swedbank Liising AS.

Swedbank Liising AS-i nõukogu liikme Karin Lambi sõnul on liitmise põhjusteks eelkõige dubleerivate tegevuste vähendamine ning juhtimistruktuuri lihtsustumine. „Samuti muutub kliendi jaoks teenuse kasutamine mugavamaks, kuna teenused - autoliisingust autoparkide juhtimiseni - on kättesaadavad ühest kohast, Swedbank Liisingust,“ rääkis Lamp ühinemise eelistest.

Lambi sõnul lähevad kõik Swedbank Autopargi Juhtimise AS-iga sõlmitud lepingud ning neist tulenevad õigused ja kohustused muutmata kujul üle Swedbank Liising AS-ile. „Ühinemine ei too kaasa muudatusi ettevõtetele, samuti ei pea ühinemisega seoses alla kirjutama ühelegi uuele dokumendile. Sõidukite kasutajad tehnilistes passides uuendusi tegema ei pea ning välismaale sõiduks vajaliku notariaalse volikirja tellimisel palume jätkuvalt võtta meiega ühendust,“ selgitas Lamp.

Soovitame oma klientidele ettevõtte raamatupidamisprogrammides ja kontaktide andmebaasis asendada Swedbank Autopargi Juhtimise AS nimega Swedbank Liising AS.


Laura Käesel
06 August 2010
  Kommentaarid