Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Cesis plaanib Rakverele kinkida musta luigepaari
Lisaks sõpruslepingu uuendamisele Rakvere ja Cesise vahel oli kahe linna esindajate kohtumisel kõne all ka Cesise idee kinkida Rakverele kaks musta luike.

Linnapea Andres Jaadla sõnul saaks Rakverest siis teadaolevalt ainuke Eesti linn, kus võib näha musti luiki. Millises veekogus nad ujuma hakkaksid, seda on praegu vara öelda. "See tuleb kõik põhjalikult läbi mõelda, sest neile luikedele on vaja ka luua tingimused talvitumiseks," märkis Jaadla.

Samas on väga tõenäoline, et kui Rakvere saab endale musta luigepaari, siis pannakse nende pesitsuskohta üles veebikaamera, mille vahendusel saavad huvilised luigepaari tegemistele kaasa elada.

"Poegade koorumine mustade luikede peres pidi Cesise elanike jaoks olema suurim sündmus," lisas Jaadla vahendades Läti sõpruslinna delegatsioonilt kuuldut.
05 November 2010
  Kommentaarid