Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Justiitsminister nimetas ametisse uue riigiprokuröri
Justiitsminister Hanno Pevkur nimetas riigiprokuratuuri järelevalveosakonda riigiprokuröriks senise Põhja ringkonnaprokuratuuri ringkonnaprokuröri Tristan Ploomi.

Justiitsminister Hanno Pevkur märkis, et Tristan Ploom on varem riigiprokuratuuris töötanud ja vahepealsetel aastatel nii Viru kui Põhja ringkonnaprokuratuuris omandatud kogemus tuleb järelevalveosakonna riigiprokuröri kohale asudes kindlasti kasuks.

„Tristan Ploom on kogenud riigiametnik, kes töötanud erinevatel ametikohtadel nii prokuratuuris kui ka Justiitsministeeriumis. Arvestades ka tema märkimisväärset akadeemilist tausta, on mul hea meel tema riigiprokuröriks nimetamise üle,“ ütles riigi peaprokurör Norman Aas.

Aastatel 2006-2010 töötas Tristan Ploom riigiprokuratuuris prokuröri abi ametikohal, 2010-2012 Viru ringkonnaprokuratuuri Jõhvi osakonna vanemprokurörina. Aastast 2012 kuni praeguseni töötas ta Põhja ringkonnaprokurörina.

Tristan Ploom on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduse erialaL 2000. aastal ja Utrehti Ülikooli magistriõppe rahvusvahelise karistusõiguse alal 2002. aastal. Prokuratuuri teenistusse asus Ploom alates 30.10.2006.
11 Veebruar 2014
  Kommentaarid