Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Reformierakonna liikmete arv on langenud alla 13000
Eesti Reformierakonna kodulehel ilutseb pikemat aega liikmete arvu number, mis on täna näiteks 13056 , samas ei vasta see number tõele. Numbrianomaalia, kus liikmete arv erakonna kodulehel ei lange alla 13 tuhande on kestnud juba mõnda aega.

Tegelikult on reformierakonnal liikmeid 12.02.2014.a. seisuga 12953 ja see number tundub stabiilselt vähenevat.

Reformierakond kipub viimasel ajal liikmeid kaotama ja seda mitte ainult erakonnas pettunud realiikmete seas.

Lääne-Virumaa reformierakonda tabas jaanuari lõpus paras shokk, sest korraga lahkusid kaks piirkonna juhti ja üks piirkonna juhatuse liige. Lahkunud teavitasid oma lahkumisest oravavõrgus erakonnakaaslasi ja selgitasid ka lahkumise põhjusi.

30.jaanuaril k.a. kallas aga peaminister ja reformierakonna esimees Andrus Ansip TV3 uudistesaates lahkunud kaks piirkonnajuhti ja ühe piirkonna juhatuse liikme üle labase laimuga, kui teatas, et lahkunud olid seotud möödunud aastal toimunud häälepettustega. Kuigi tegu oli avaliku vale ja laimuga, ei ole Ansip senini kellegi ees vabandanud.

Oravavõrgus kommenteeris samade inimeste lahkumist mõni päev varem erakonna meedia juht Silver Pukk, kes samuti teavitas erakonnakaaslasi, et lahkusid häälepetturid.

Ansipit ja Pukki ähvardab vabandamata jätmise ja oma vale ning laimu tunnistamise ning ümberlükkamata jätmise korral kohtutee.

NL-Online
12 Veebruar 2014
  Kommentaarid