Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Riik avaldas AS Levira aktsiate müügipakkumise
Riik avaldas täna AS Levira aktsiate müügipakkumise ning volitas müügikõnelusi läbi viima AS PricewaterhouseCoopers Advisori. Eesti Vabariigile kuuluvad 51 protsenti aktsiad võõrandatakse koos kaasaktsionärile TDF S.A.S.-le kuuluva 49 protsendi aktsiatega, seega on müügipakkumise eesmärk võõrandada ühiselt 100 protsenti AS Levira aktsiaid.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi asekantsleri Taavi Kotka sõnul on tegemist pika protsessi ühe etapi algusega. „Kui aasta eest tegi Valitsus põhimõttelise otsuse Levira aktsiad võõrandada, alustasime müügiprotsessi ettevalmistustega ning tänaseks oleme jõudnud etappi, kus müügitingimused on kaasaktsionäriga kokku lepitud,“ ütles Kotka. „Järgmise sammuna saamegi võimalikele ostuhuvilistele tutvustada müügitingimusi ning alustada müügi esimese etapiga,“ täpsustas Kotka. Vastavalt aktsionäride kokkuleppele nõustab müügiprotsessi ja viib seda läbi AS PricewaterhouseCoopers Advisors.

Vabariigi Valitsus tegi 14.02.13 kabinetinõupidamisel põhimõttelise otsuse ning 17.10.13 andis heakskiidu riigile kuuluva 51 protsendi aktsiate võõrandamiseks.

Levira AS on 1997. aastal moodustatud ettevõte, mis pakub ringhäälingu-, meedia- ja IT-infrastruktuuriteenuseid Eestis, Balti riikides ja Põhjamaades. Levira aktsionärid tänase seisuga on Eesti Vabariik (51%) ja Prantsuse telekommunikatsioonikontsern TDF Group (49%). Ettevõttes töötab 90 inimest.
12 Veebruar 2014
  Kommentaarid