Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Narvas said täna lõputunnistuse 94 meistrit
Täna, 20. veebruaril toimus Narva Kutseõppekeskuses talvine lõpuaktus. Lõputunnistuse sai 14 autotehniku, 22 koka, 20 mehhatroonika, 4 turismikorralduse, 8 automaalri, 3 kelneri ja 23 müügikonsultandi eriala meistrit.

„Kolm ja pool aastat õpinguid möödusid kiiresti, lisaks õppetööle koolis ja praktikate sooritamisele, külastasime Eesti parimaid restorane ja erialamesse nii kodu- kui ka välismaal. Meile õpetati kuivõrd mitmekesine, rikas ja rahvusvaheline võib olla üks köök. Nägime oma silmaga kelnerite laitmatut teenindamist ja kokkade professionaalsust, mis innustas meid väga,“ rääkisid koka eriala lõpetajad. „Vestlused restoranide peakokkadega aitasid meil mõista, et kui sa tahad saada kõrgeima klassi kokaks, tuleb palju töötada, varuda kannatust ja mitte kalduda oma eesmärgist kõrvale.“

Lõpetajad kasutasid oma õppe lõppedes võimalust sooritada erialaliitude korraldatud kutsekvalifikatsioonieksam. Lõpuaktusel tunnustati eksami edukalt läbinud 16 koka, 15 mehhatroonika ja 5 autotehnika eriala lõpetajat.

„Tegu on andekate, edasipüüdlike ning elurõõmsate inimestega, kes oskavad seada sihte ja neid täide viia. Õppimine, nagu iga töö, nõuab heade tulemuste saavutamiseks pühendumist ning tahtejõudu,“ rääkis Maris Heimo, Narva Kutseõppekeskuse finantsjuht direktori ülesannetes.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 13 valdkonnast. Sisseastumine toimub kaks korda aastas: vastuvõtt septembris ning talvine vastuvõtt lühema pikkusega erialadele veebruaris. Õpe kestab pool kuni kolm ja pool aastat ning toimub nii eesti kui ka vene keeles. Võimalik on valida ka töökohapõhine õpe, mis on hea võimalus töötavatel inimestel oma kvalifikatsiooni tõsta. Vabade õppekohtade olemasolul on võimalik õppima asuda aasta ringi.
20 Veebruar 2014
  Kommentaarid