Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tallinna volikogu revisjonikomisjoni juht: Savisaar peab oma Sotši reisist aru andma
Tallinna linnavolikogu revisjonikomisjoni esimees sotsiaaldemokraat Hanno Matto esitas eilsel volikogul linnapeale arupärimise, milles nõuab vastuseid küsimustele seoses meeri Sotši olümpiamängude külastamise rahastamisega Tallinna linna poolt.

„Linnapea varasemad sõnavõtud osundasid, et olümpial osales Edgar Savisaar uisuliidu presidendi ja ennekõike eraisikuna, kuna plaanis arvukalt erakohtumisi. Hetkel on teatavaks saanud, et Savisaare ja tema kaaslase Jekaterina Fedkina reisikuludele ning välislähetuse päevarahadele on kulunud Tallinna linna eelarvest 2384 €. Lisaks arvestati neile ajaperioodil 5.-9. veebruar linnapoolset töötasu,“ ütles Matto.

Sellest tulenevalt soovib Matto vastuseid järgmistele küsimustele: „Millal kinnitati Teie Tallinna esindamisega seotud Sotši kohtumiste graafik? Kellega kohtusite seoses Tallinna esindamisega Sotšis ajaperioodil 5.-9. veebruar? Mis oli nende kohtumiste sisu?“

„Vastutustundetu on luua avalikkusele pettekujutelm reisist kui eravisiidist ning siis peale lõbusõidu toimumist vormistada see Tallinna maksumaksja rahastatud komandeeringuks,“ rõhutas Matto.
07 Märts 2014
  Kommentaarid