Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tartus valitakse parimat tervisliku salati pakkujat
Parem Elu Koolitused ja Eesti Ettevõtlike Noorte koja eestvedamisel valitakse sel kevadel Tartus välja parim tervislikku salatit pakkuv söögikoht. 10. märtsist kuni 6. aprillini pakub kuus toidukohta oma menüüdes vitamiinirikkaid salateid. Kõigil huvilistel on võimalik neid toite hinnata, osaleda loosimises ning võita põnevaid auhindu.

Salatikoha valimisel osalevad Blackberry restoran-lounge, Vilde tervisekohvik, kohvikud Kapriis, Shakespeare ja Truffe ning lokaal Suudlevad Tudengid.

Parima salati valimiseks tuleb külastada vähemalt kolme konkursil osalevat Tartu toidukohta, maitsta seal mõnda erimenüüsse kuuluvat salatit ja küsida endale loosikupong. Kolmest külastatud toidukohast tuleb valida oma lemmik, kirjutada lemmiksalatikoha nimi loosikupongile ja anda kupong toidukoha teenindajale. Loosimisel osalemiseks tuleb alles hoida kolme toidukoha tšekid.

Parim Tartu salatikoht ja loosikupongide täitjatest selgunud auhinnavõitjad kuulutatakse välja tervisepäeval, 12. aprillil 2014.
13 Märts 2014
  Kommentaarid