Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu kinnitab pühapäeval eurovalimiste nimekirja
Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu koguneb sel pühapäeval, 30. märtsil kell 12.00 korralisele istungile, et kinnitada erakonna kandidaatide nimekiri europarlamendi valimistel. Konservatiivne Rahvaerakond paneb välja maksimaalse suurusega ehk 12-liikmelise nimekirja.

Nimekirja juhib erakonna juhatuse liige ja Lääne-Tallinna ringkonna esimees Martin Helme. Nimekirjas teine on erakonna esimees, suursaadik Mart Helme ning kolmas Saue linnapea ja Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu esimees Henn Põlluaas. Loetelus on veel Leili Utno – kauaaegne Välis-Eesti Ühingu juht ja Eesti endine suursaadik Lätis, Jaak Madison – erakonna noorteorganisatsiooni esindaja, Merri Aart – põllumajandust ja maaelu puudutavate eurotoetuste ekspert, Heldur Paulson – erakonna Pärnu ringkonna aseesimees ning rahvusvahelise õiguse doktor Jaak Roosaare.

Konservatiivne Rahvaerakond kaasas oma nimekirja ka erakonnaväliseid eksperte: meie lipu all kandideerivad euro päästemehhanismi ESM-i ekspert, majandusteadlane ja fiskaalõiguse õppejõud Paul Tammert, lastekaitse ja naiste väärkohtlemise vastane aktivist, Eesti Naisjuristide Liidu liige Marika Pähklemäe ning tuntud eurokriitik Antti Poolamets. Samuti jahinduse asjatundja Andres Lillemäe.

Volikogu koosolek toimub Tallinnas Toompuiestee 4 (Kaarli Hambapolikliiniku) majas, koosolekule on oodatud ajakirjanikud.
29 Märts 2014
  Kommentaarid