Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Narva keskerakondlased soovivad leinapäeva väljakuulutamist
Keskerakonna Ida-Virumaa osakonna liikmed tegid ettepaneku kuulutada teisipäeval Narvas välja leinapäev Põhja-Osseetias Beslani koolis aset leidnud pantvangikriisi ohvrite mälestuseks.

Narva keskerakondlased saatsid vastava pöördumise erakonna regionaalosakonna juhatuse liikmele, riigikogu saadikule Eldar Efendijevile, samuti keskerakondlasest Narva linnavolikogu saadikule Aleksandr Moissejevile.

Efendijev ütles BNS-ile, et leina väljakuulutamist arutab juhatus esmaspäeva õhtul.

"Rahvusvaheline terrorism on maailma jaoks suur häda, ent veel suurem õnnetus on, kui selle ohvriteks on lapsed," rõhutas ta.

Samuti leiavad Narva keskerakondlased, et Eesti valitsus peaks järgima Ameerika Ühendriikide, Saksamaa, Itaalia ja teiste riikide eeskuju ning osutama abi Beslani pantvangikriisi ohvritele. Venemaal on pantvangidraama ohvrite mälestamiseks leinapäev esmaspäeval ja teisipäeval. (BNS)

06 September 2004
  Kommentaarid