Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Lauri Luik esitati Riigikogu kultuurikomisjoni esimehe kandidaadiks
Täna toimunud Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni koosolekul otsutati konsensuslikult esitada uueks kultuurikomisjoni juhikandidaadiks Lauri Luik.

Reformierakonna fraktsiooni esimehe Kristen Michali sõnul on Lauri Luik vaatamata noorele eale arvestatavate kogemustega parlamendisaadik. „Lauri Luik on aastaid tegelenud Eesti hariduspoliitika loomisega Riigikogus. Pikaajalise kultuuri- ja haridusteemadega tegeleva komisjoni liikmena on ta olnud põhikooli- ja gümnaasiumiseaduse ning kõrgharidusreformi üks väljatöötajatest. Et Lauri on olnud ka Reformierakonna haridusküsimuste üks mootoreid ja programmi väljatöötaja, siis tuli valik fraktsioonis lihtsalt ja loomulikult,“ sõnas Kristen Michal.


1931 häälega Lääne, Saare- ja Hiiumaa valmisringkonnast Riigikokku valitud Lauri Luik on Hasartmängumaksu Nõukogu esimees ja Eesti Koolispordi Liidu president.

Möödunud aastal avaldas ta koos vabakutselise blogija Kadri Luigega ühise raamatu «Must ja valge luik».
10 Aprill 2014
  Kommentaarid