Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kaubanduskoda tunnustas ettevõtjaid väärika aumärgiga
Eile hilisõhtul andis Kaubanduskoda traditsioonilisel Kevadballil üle 6 aumärki silmapaistvatele Eesti ettevõtjatele nende panuse eest Eesti ettevõtluse arendamisel. Kaubanduskoja aumärke jagati juba 16. korda. Aumärk on Kaubanduskoja poolne austus- ja tänuavaldus, mis antakse eriliste teenete eest Eesti majanduse arengule kaasaaitamisel.

Kaubanduskoja juhatuse esimees Toomas Luman ütles oma kõnes, et iga aastaga läheb nominentide valimine raskemaks, sest Eestis on palju tublisid ettevõtjaid. Tänavu said tunnustuse just need ettevõtted, kes tegutsevad aktiivselt pealinnast kaugemalgi ja on oma rahvusvahelise tegevusega aidanud muuta Eesti ettevõtlust ja ettevõtluskeskkonda suuremaks. „ Olla tugevaks kohaliku elu edendajaks, töökohtade andjaks ning investeeringute kasvatajaks või eksportijaks – need on kõik märkimisväärsed tulemused ettevõtluses,“ ütles Luman.

I klassi aumärgid anti üle kolmele ettevõtjatele eriliste teenete eest Eesti majanduse ja ettevõtluse pikaaegsel ja aktiivsel edendamisel. Nendeks on:

Peter Hunt, Wendre AS-i nõukogu esimees
Lembit Lump, Kodumaja AS-i juhatuse esimees
Tiit Kõuhkna, Hiiu Kaluri AS-i nõukogu esimees

II klassi aumärkidega märgiti ära kaks ettevõtjat eriliste teenete eest Eesti ettevõtluse piirkondlikul ja tööstussektori edendamisel ning aktiivsel Eesti kui investeeringute sihtkoha tutvustamisel:

Priit Rohumaa, Viru Keemia Grupp AS-i juhatuse esimees
Teet Kuusmik, SA Ida-Virumaa Tööstusalade Arendus juhatuse liige

III klassi aumärgiga tunnustati Kaubanduskoja Tartu esinduse juhti Toomas Hanssonit eriliste ja pikaajaliste teenete eest piirkondliku ettevõtluse edendamisel.
13 Aprill 2014
  Kommentaarid