Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tartu linn kavandab koolitoetuse maksmist
Linnavalitsus saatis volikogule koolitoetuste maksmise määruse eelnõu, mille kohaselt saavad 50 eurot koolitoetust tänavu 1. klassi minevad lapsed ja järgmisest aastast alates ka 1., 2. ja 3. klassidesse astujad.

Koolitoetus on ühekordne toetus ja seda saab linnalt taotleda lapsevanem või last kasvatav isik, kellele makstakse lapse eest riiklike peretoetusi, ja kelle elukoht rahvastikuregistri andmetel on Tartu linn.

Koolitoetuse saamiseks tuleb lapse esimesse, teise või kolmandasse klassi mineku aastal ajavahemikul 1.septembrist kuni 30.septembrini esitada linnavalitsusele taotlus.

Sel sügisel makstakse koolitoetust esimesse klassi minevatele lastele, Järgmisest õppeaastast alates on kavandatud koolitoetust maksta kõigile 1.-3. klassi minevatele lastele.

"Tegemist on lisatoetusega meie täna juba kehtivas lastetoetuste süsteemis, kus lapse sündides makstakse vanemale toetust 64 eurot, lapse 1aastaseks saamisel 128 eurot ja lapse 2aastaseks saamisel 320 eurot. Nüüd lisandub veel 50eurone toetus lapse kooli saatmiseks," ütles abilinnapea Tiia Teppan.

Volikogu arutab koolitoetuse maksmist 26.juunil.
12 Juuni 2014
  Kommentaarid