Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Sotsiaalkindlustusamet saab uue infosüsteemi
Sotsiaalministeerium tunnistas Sotsiaalkindlustusameti uue infosüsteemi loomise hankel edukaks OÜ Icefire ja Tieto Estonia AS pakkumuse. Uue infosüsteemi loomise ja kasutusele võtmise eeldatav maksumus ulatub 7,1 miljoni euroni.

Sotsiaalkindlustusamet maksab aastas toetuste, pensionite ja hüvitistena enam kui 1,9 miljardit eurot. Ühes kuus tehakse keskmiselt 715 tuhat makset. Uus infosüsteem vahetab välja juba neliteist aastat töötanud süsteemi. „Ministeeriumi ja arenduspartnerite ühine ülesanne on luua kaasaegne avalikke teenuseid igakülgselt toetav infotehnoloogiline lahendus. Vajame uut, paindlikku süsteemi, mis kiirendaks tööprotsesse, looks võimaluse digitaalsele asjaajamisele ning pakuks inimestele mugavaid iseteenindusvõimalusi,“ ütles sotsiaalminister Helmen Kütt.

Riigihangete seadusest tuleneva 14-päevase ooteaja järel sõlmitakse eduka pakkujaga raamleping järgmise nelja aasta arendustöödeks. Raamleping võimaldab paindliku arendustööde tellimise hankelepingute kaupa, mis on nii suure ja keerulise arendustöö puhul oluline. Arenduspartneri esimese hankelepingu ülesanne on uue infosüsteemi nõuete täpsustamine ning ärianalüüs.

Hankelepingu täpsemaid detaile saame avaldada pärast raamlepingu sõlmimist.
16 Juuni 2014
  Kommentaarid