Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tantsupeo etenduste piletid on välja müüdud
Eile müüki tulnud 3000 XIX tantsupeo “Puudutus” lisapiletit müüdi Piletilevis läbi ühe päevaga. Laulupeo kahele kontserdile on müüdud kokku ligi 40 000 piletit.

Tantsupeo etendused said publiku suure huvi tõttu lisatribüünid, kuhu hakati pileteid müüma eile keskpäeval. Tänaseks on Kalevi staadioni idatribüüni taha lisatavate tribüünide kohad välja müüdud ning ühes sellega on välja müüdud kõik kolm tantsupeo etendust.

“Kohad lisatribüünidel on nummerdatud ning need on loogiliseks jätkuks idatribüünile. Istekohad on metallkonstruktsiooniga, mistõttu soovitame piletiostnutel võimalusel kaasa võtta istumisalused,” rääkis tantsuväljaku korraldusjuht Andi Einaste.

Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA teabejuht Sten Weidebaum ütles, et pileteid on palju ostetud ka XXVI laulupeo kahele kontserdile. “Esimesele kontserdile on müüdud ligi 19 000 ja teisele 21 000 piletit,” rääkis Weidebaum.

Laulupeo soodushinnaga pileteid saab osta 30. juunini, seejärel piletihinnad kallinevad. “Üldala piletite hinnad on praegu veel 4 ja 6 eurot. Üldalal on ka pingid, kus varasemad tulijad leiavad istumiskoha,” selgitas Weidebaum.
26 Juuni 2014
  Kommentaarid