Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ifile on laekunud üle 200 pikse kahjuavalduse
Tänavu on möödunud aastaga võrreldes pikse kahjud kasvanud 25 protsenti, ulatudes 203-ni. Enamjaolt on pikne rikkunud kodust elektroonikat, teatatud on ka tulekahjudest ning muudest purustustest. Tuletame meelde, et kodune elektroonika on kindlustusega kaitstud juhul, kui on sõlmitud koduse vara kindlustus.

Kõik kodukindlustuse lepingud ei pruugi sisaldada kodus olevate asjade kaitset, seetõttu soovitame koduomanikel pöörduda oma kindlustusseltsi poole ning selgitada välja, kas nende kodune vara on ikka kindlustustatud.

If Kindlustuse kommunikatsioonijuhi Rain Porsa sõnul on kõige efektiivsem viis koduse vara kaitsmiseks seadmete vooluvõrgust lahti ühendamine. „Piksekaitsesüsteemid ei kaitse meid üle- või alapinge eest ning kodune elektroonika on pikse ajal vägagi haavatav. Soovitan kodust lahkudes ruuterid, televiisorid ja muud teile olulisemad elektroonikaseadmed vooluvõrgust lahti ühendada, kuna see on parim ning soodsaim võimalus kodust elektroonikat pikse eest kaitsta,“ lisas Porss.

Piksekahjud maakonniti: Harjumaa 39, Tartumaa 31, Jõgevamaa 17, Raplamaa 16, Põlvamaa 15, Viljandimaa 14, Järvamaa 14, Võrumaa 13, Lääne-Virumaa 13, Ida-Virumaa 8, Pärnumaa 7, Valgamaa 7, Hiiumaa 4, Läänemaa 3 ning Saaremaa 2.

If Kindlustuse kliendid saavad täita kahjuteate internetis aadressil www.if.ee, samuti on küsimuste korral abiks ööpäevaringne Kindlustustelefon 1211.
01 August 2014
  Kommentaarid