Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

EAS toetas Setopeedia algatamist
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) toetas Setopeedia algatamist, mille tulemusena täiendati Vikipeediat 50 artikliga Meremäe vallast.

Setopeedia projekti viis EASi toel ellu Seto Infoselts eesotsas Meremäe vallavanema Rein Järvelillega. Järvelille sõnul annab Setopeedia hea ülevaate piirkonna kultuurilisest ja looduslikust eripärast ning on abiks turismisektorile ja koduloo uurijatele. „Sealt leiab teavet nii piirkonna vaatamisväärsuste, ajaloo, hariduselu kui ka ettevõtluse kohta. Veebis avaldatud süstematiseeritud info on aluseks näiteks erinevate matka- ja turismimarsruutide koostamisele. Meremäe vallavalitsus on juba algatanud ka uue projekti, et tähistada looduses asuvad olulised kultuuri- ja loodusobjektid,“ lisas Järvelill.

Setopeedia on avaldatud nii eesti- kui ka inglise keeles ja asub aadressil https://et.wikipedia.org/wiki/Merem%C3%A4e_vald

Setopeedias sisalduvad kultuuri- ja loodusobjektid kanti ka Google Maps kaardile.

Projekti maksumus oli 5650 eurot, mida EAS toetas 4800 euroga EASi Setomaa arengu programmist.
01 August 2014
  Kommentaarid