Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politseijuht Kalle Klandorf põhjustas liikusõnnetuse

Põhja politseiprefektuuri politseinõunik Kalle Klandorf sõitis laupäeva pärastlõunal Tallinnas Ehitajate teel oma ametiautoga ees liikunud sõiduautole tagant otsa, keegi õnnetuses vigastada ei saanud.

Põhja politseiprefektuuri pressiesindaja Madis Tilga ütles BNS-ile, et õnnetus juhtus mõned minutid enne kella 13 Haabersti ristmiku lähedal.

Kalle Klandorf sõitis oma amaetiautoga Mercedes Benz otsa ees liikunud sõiduautole Volkswagen Passat. Õnnetuspaigal käinud politseipatrull lasi õnnetuses osalejatel puhuda alkomeetrisse ning mõlemad juhid osutusid kaineks.

"Ehitajate teel oli õnnetuse hetkel pikk aeglaselt liikuv autoderivi. Samal ajal oli seal juhtunud ka teine liiklusõnnetus, Klandorf jäi seda vaatama ja nii see plekimõlkimine juhtus," sõnas Tilga.

Tilga sõnul politseiautodel kaskokindlustust ei ole ning iga politseisõidukiga juhtunud avarii järel vaadatakse üle õnnetuse asjaolud ning otsustatakse, kes ja millises ulatuses korvab kahjud.

Kalle Klandorf jäi mullu mai keskel Tallinnas Laagna teel vahele kiiruseületamisega. Politsei mõõtis tollal Tallinna politsei abiprefektina töötanud Klandorfi isikliku auto kiiruseks 100 km/h, lubatud kiirus on seal 70 km/h. Klandorf pidi kiiruseületamise eest maksma 1500 krooni trahvi. BNS

 
11 September 2004
  Kommentaarid