Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Jürgen Ligi osaleb euroala ja ELi rahandusministrite kohtumistel Milanos
Täna arutavad eurorühma ministrid Itaalias programmiriikide olukorda ning Iirimaa soovi Rahvusvahelise Valuutafondi (IMF) abilaen esialgsest tähtajast varem tagasi maksta.

Lisaks räägitakse tööjõu maksukoormuse vähendamisest ning ministritele antakse ülevaade pangandusliidu rakendamise hetkeseisust.

Pärast eurorühma kokkusaamist algab Aasia ja Euroopa rahandusministrite kohtumine, kus räägitakse senisest koostööst, eriti finantsvaldkonna reguleerimisel, majandusarengust, kaubandusest. Lisaks on kavas arutelud võitlusest maksupettustega ning energiast ja maavaradest. Aasia ja Euroopa kohtumise (Asia-Europe Meeting, ASEM) rahandusministrite kokkusaamine toimub sel aastal üheteistkümnendat korda.

Homsel mitteametlikul ELi majandus- ja rahandusasjade nõukogul (Ecofin) on plaanis diskussioonid Euroopa Liidu majanduse väljavaadetest, majanduskasvust ning finantsstabiilsuse olukorrast. Ministrite kohtumisel arutatakse ka ELi ja USA koostöö tugevdamist finantsteenuste valdkonnas. Lõunakohtumisel räägivad ministrid homme töötuskindlustusest.

Lisaks arutatakse G20 rahandusministrite ja keskpanga esindajate kohtumise ning IMFi ja Maailmapanga aastakoosoleku põhisõnumeid.
12 September 2014
  Kommentaarid