Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Päästekomandosid üle Virumaa külastas pea 1300 huvilist
Möödunud nädalavahetusel olid Virumaa päästekomandode uksed huvilistele avatud. Lisaks kutselistele päästjatele ootasid külalisi ka vabatahtlikud ning pea kõikidesse jätkus uudistajaid.

Enim külalisi võttis vastu Narva päästekomando, kus käis ühtekokku 165 inimest. Vabatahtlikest külastati kõige rohkem Kadrina vabatahtlikku päästekomandot (78) ja seejärel Aasukalda vabatahtlikku päästekomandot (71).

„On hea meel näha, et huvi päästjate tegevuse vastu on,“ sõnas Argo Pällo Rakvere päästekomando pealik. „Suurem osa külastajatest on lasteaialapsed või noorem koolivanus, kes kuuluvad suure huviga. Me näitasime neile, milline näeb välja päästja, kuidas ohutult tulega ümber käia ja veekogude ääres käituda.“

Igal aastal organiseeritu tuletõrje aastapäeva paiku korraldab Päästeamet kõikides kutselistes komandodes avatud uste päevad. Viimastel aastatel on kaasatud ka vabatahtlikud. Avatud uste päevadel on inimestel võimalus näha lähemalt päästjate igapäeva tööd.


Lili Lillepea
12 September 2014
  Kommentaarid