Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Tallink müüb kolmapäeval Soome suuna reisijapileteid 15 krooniga
15. septembril saab kõigist Tallinki kassadest osta reisijapileteid Soome suunal 15. septembrist kuni 31. oktoobrini toimuvatele kiir- ja reisilaeva väljumistele vaid 15 krooniga, millele lisandub sadamamaks 45 krooni.

Tallink Grupi turundusjuhi Tiina Manderi sõnul soovib ettevõte tänada kliente, kelle abiga on saavutatud 15 aastaga tänaseks turuliidri positsioon. "See aitab meil omakorda pakkuda järjest paremat teenust - uusi laevu, mugavamaid sõidugraafikuid ning soodsamaid hindu", lisas Mander.

15-krooniseid ühe suuna pileteid, millele lisandub 45-kroonine sadamamaks, müüakse 15. septembril vaid Tallinki kassades Tallinna Kaubamajas, Tallinki Hotellis ja Lasnamäe Centrumis. Terminaali kassad müüvad sooduspileteid vaid samal päeval ehk 15. septembril toimuvatele reisidele, eelmüüki nendest kassadest ei toimu.

Sooduspileteid on võimalik osta kõigile 15.09.-31.10.04. kiir- ja reisilaevade väljumistele, kaasa arvatud alates 1. oktoobrist Tallinnast kell 23.55 väljuvale reisile Meloodiaga, kus hind sisaldab ka C2, C4 või B2 kajutikohta. Ei müüda üksikuid kajutikohti, vabaks jäävate kajutikohtade hind on vastavalt hinnakirjale alates 235 kroonist.

Vaid Tallinnast Helsingisse kell 8.00 väljuva reisi pileti hind laeval Meloodia on kuni 30. septembrini endiselt 50 krooni.

Sooduspileteid ei ole võimalik broneerida, need peaks kohe välja ostma ning kuupäeva kellaaja ega reisijate osas hiljem muudatusi võimalik teha ei ole. Õigeaegselt tühistatud pileti eest raha tagastamine toimub vastavalt Tallinki reisitingimustele.

Tallink Grupp tähistab tänavu augustis ja septembris 15 aasta sünnipäeva, mille puhul tehakse mitmeid piletihinna soodustusi ettevõtte hallatavatel laevaliinidel.

2004. aastal on AS Tallink Grupp reisija- ja kaubaveo turuliider laevaliinidel Tallinn-Helsingi ja Tallinn-Stockholm. Ettevõte opereerib kuue reisilaeva, kolme kiirlaeva ja kahe kaubalaevaga neljal liinil ja annab tööd 2800 inimesele. Uusim Tallinki kaubamärgi all sõitev alus on kruiisilaev Victoria I, mis valmis 2004.a märtsis Soomes Raumal asuvas laevaehitusfirmas Aker-Finnyards ja alustas Tallinn-Stockholmi liinil kurseerimist 21. märtsil 2004 aastal. Tallink Grupp teenindas oma 2003/2004. majandusaastal Soome, Rootsi ja Venemaa suundadel kokku 2,8 miljonit reisijat.
13 September 2004
  Kommentaarid