Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ida päästekeskus tähistas Tapal tuletõrje 95. aastapäeva
Ida päästekeskusel on traditsiooniks tähistada igal aastal tuletõrje aastapäeva ja selle raames tänab päästekeskuse juht tublisid teenistujaid ja koostööpartnereid ning antakse päästeteenistuse staa˛imärgid pikaajalistele teenistujatele.

Tänavu oli meiega koos Tapa päästekomandos 95. aastapäeva tähistamas siseminister Hanno Pevkur, kes andis üle staa˛imärgid. 23- l Ida päästekeskuse teenistujal on tänaseks täitnud 20 aastat, viiel 25 aastat ja seitsmel teenistujal on ette näidata 30 aastat päästealast töökogemust.

Hanno Pevkur sõnas, et päästja töö tegemiseks on lisaks tavapärasele töötahtele vaja ka suurt südant ning soovi inimesi aidata.

„Samas mõistame kõik, et turvalisema ühiskonna jaoks peab lisaks päästjate panusele panustama ka iga eestimaalane. Vaid üheskoos enda ja oma lähedaste turvalisust tagades muudame ka riigi tervikuna turvalisemaks,“ rääkis siseminister staa˛imärkide pidulikul üleandmisel.

Tänukirju on sel aastal jagada 48-le tublile teenistujale ja koostööpartnerile, kes on panustanud ennetustegevusse, toetanud vabatahtlikkuse arengut või on muu tegevusega silmapaistnud.

„Mul on heameel, et Virumaal töötavad väga kohusetundlikud, abivalmis ja professionaalsed päästeteenistujad,“ sõnas Ida päästekeskuse juht Ailar Holzmann.

Ta lisas, et Ida päästekeskusel on ka väga head koostööpartnerid: vabatahtlikud, kohalikud omavalitsused, ettevõtted ja asutused ning loomulikult Virumaa inimesed kellega koos ja koostöös on päästel parem ning tulemuslikum jõuda püstitatud eesmärkide saavutamiseni.

„Igaühe kaasabil ja koostöös saame muuta meie elukeskkonda turvalisemaks,“ rõhutas Holzmann.

Ida päästekeskuse tänukirja saavad koostööpartnerid vabatahtlikest päästekomandodest Väino Virks (Vajangu VPK), Toomas Tooming (Avinurme VPK) ja Mart Pruul (Simuna VPK).


Lili Lillepea
12 September 2014
  Kommentaarid