Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politseimuuseumis kuuleb šokiloengut
Teadlaste öö raames annavad politsiemuuseumis šokeeriva loengu meelemürkidest patoloog ja laboriarst, kes toovad näitlikustava materjalide seas vaatamiseks ka organeid.

26. septembril kell 19 toimub Eesti Politseimuuseumis šokiloeng, mis on kõigile tasuta.

"Ööloengul kõnelevad kohtuarstliku ekspertiisiosakonna patoloog Jana Tuusov ja laboriarst Mailis Tõnisson, kes toovad päevavalgele materjale, mida me nõrganärvilistele ei soovita," rääkis politsiemuuseumi direktor Andrus Eesmaa. Jana Tuusov selgitas, et nad kõnelevad alkoholi ja narkootiliste ainete mõjust lähtuvalt enda juhtumitest. "Näitame illustreerivat fotomaterjali ja võtame kaasa ka mõne patoloogiaga organi preparaadi purgis," sõnas Tuusov.

Teadlasteöö festival on teadust populariseerivate ettevõtmiste sari, mille tipphetk on 26. septembril aset leidev üleeuroopaline Teadlaste Öö. 21.-26. septembrini kestva festivali raames toimub üle neljasaja teadussündmuse üle Eesti. Tänavune festival pühendub liikumisele ja haiguste ennetamisele.

SA Virumaa Muuseumid Eesti Politseimuuseum asub Rakveres, Tallinna tn.3.
23 September 2014
  Kommentaarid