Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

President Ilves külastab täna ja homme Ida-Virumaad
President Toomas Hendrik Ilves on täna ja homme Ida-Virumaal, kus ta kohtub Jõhvis maakonna ja sealse valla esindajatega, külastab AS Maag Piimatööstus Jõhvi tootmishoonet, kohtub Jõhvi kui maakonnakeskuse arvamusliidritega ning Ida-Viru ettevõtjate ja riigiametnikega.

Homme kohtub riigipea Narvas linna juhtidega, külastab Eesti Rahvusringhäälingu Narva stuudiot, saab sealses politseijaoskonnas ülevaate politsei ja piirivalve valdkonna tegevusest Euroopa Liidu piirialal ning annab Hermanni linnuses enam kui poolesajale noorele Eesti kodanikule kodakondsustunnistused.

President Ilves saab nii Jõhvis kui ka Narvas ülevaate ettevalmistusest Eesti Vabariigi 97. aastapäeva tähistamisest, kuna just Narvas toimub 24. veebruaril 2015 erilise pidulikkusega riigilipu heiskamine ja seejärel Peetri platsil kaitseväe paraad ning Jõhvi kontserdimajas iseseisvuspäeva kontsert ja vastuvõtt.

Teel Ida-Virumaale külastab riigipea täna hommikul Eesti kaitseväe väljaõppekeskust Tapal, et tutvuda seal asuvate Ameerika Ühendriikide sõdurite väljaõppega.
20 Oktoober 2014
  Kommentaarid