Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kultuuriministeerium ootab taotlusi eesti kirjanduse toetamiseks
Kultuuriministeerium avas 2015. aasta taotlusvooru „Eesti kirjandus“, mille taotluste esitamise tähtaeg on 15. detsember 2014. a.

Eesti kirjanduse toetused aitavad eesti sõnakunsti arenguks luua soodsaid tingimusi, teha kättesaadavaks rahvuskulutuuriliselt olulisi väärtteoseid ning populariseerida eesti kirjandust nii Eestis kui välismaal.

Taotlusvoorust toetatakse rahvuskultuuriliselt olulise väärtkirjanduse väljaandmist ning rahvusvahelise mõõtmega kirjandusfestivalide ja-ürituste läbiviimist Eestis. Toetust saab taotleda ka Eesti kirjanike esinemisteks raamatukogudes ja koolides. Samuti toetatakse eesti väärtkirjanduse tõlgete ja Kultuuriministeeriumi algatatud raamatukonkurssidel auhindu võitnud käsikirjade kirjastamist ning kultuurialaste jätkuväljaannete ja eesti kultuuri tutvustava võõrkeelse perioodika väljaandmist. Taotlusvoorust saab küsida toetust ka eesti kirjanduse ekspordi jaoks. Lisaks toetatakse väärtkirjanduse ja teiste rahvuskultuuriliselt oluliste tekstide digiteerimist ja tasuta e-raamatuna avaldamist.
12 November 2014
  Kommentaarid