Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Lõbumaja kaebas linnavalitsuse kohtusse
Tallinnas Järvel asuv lõbumaja Infant kaebas kohtusse linnaosavalitsuse, kes on tühistanud asutuse kauplemisloa.

Järvel ametlikult majutusteenust osutava Infanti omanik OÜ Taigerfild kaebas Kristiine linnaosavalitsuse kohtusse 27. augustil, sest neli päeva varem oli tühistatud asutuse kauplemisluba, kirjutab Eesti Päevaleht. "Me võtsime seda tehes aluseks politsei algatatud prostitutsiooni puudutava kriminaalasja," ütles linnaosavanem Lauri Laasi.

Alkoholimüügi õiguseta jäänud asutus taotleb oma hagis õigust tegutseda vana loaga edasi seni, kuni algav kohtuprotsess kestab.

Samal ajal plaanib Tallinna ettevõtlusamet tühistada OÜ-le Taigerfild antud majutusteenuse osutamise loa. "Selle küsimusega tegeldakse ja praegu on dokumendid juriidilises ekspertiisis," ütles Leelo Ilbis ettevõtlusametist.

1999. aastal aadressil Järve 40 tegutsema hakanud lõbumaja Infant (inglise keeles "väike laps", aga ka "meessoost troonipärija") oli ametlikult hotell, maja oli äripind ja linnaosavalitsus oli andnud kõik tegevusload ning töötajad kandsid pluusil nimesilti.

Intiimteenuseid ostnud klient maksis ametlikult 1500 krooni näiteks šampanja või muu alkohoolse joogi eest.

Tänavu juunis viis eriüksus K-komando Infantis läbi haarangu, samal ajal peeti ühes Kakumäe villas kinni bordelli väidetavad omanikud Svetlana ja Ruslan.

Svetlanale ja Ruslanile esitati süüdistused prostitutsiooni võimaldamises ja vahendamises.  BNS

15 September 2004
  Kommentaarid