Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Ppolitseiteateid Jõgevamaalt 21.01

* Teisipäeval avaldas üks Mustvee elanik, kellel suvemaja Jõgevamaa Saare vallas, et maja on keegi vahepeal elamiseks kasutanud. Lõhutud ja varastatud midagi ei ole.

* Esmaspäeval pidas Jõgeva kaubahalli turvamees kinni Peebu (1971), Jõgeva linna elaniku, kes oli kaubaletilt võtnud 58 krooni maksva odekolonni ja tahtis selle eest maksmata kauplusest väljuda. 9.jaanuaril tänavu Jõgeva PP-s juba karistati teda 4500 kroonise rahatrahviga, kuna ta pani toime varavastase süüteo väheväärtusliku asja vastu, mispärast ootab teda ees kriminaalvastutusele võtmine.

* Esmaspäeva hommikul juhtus raske liiklusõnnetus Jõgeva vallas Kassinurmes Tartu-Jõgeva-Aravete tee 35 kilomeetril. Tartu poolt lähenenud ja tartlase Antsu juhitud sõiduauto Renault-19TR kaotas libedal lõigul juhitavuse, kaldus vastassuuna vööndisse ja põrkus seal kokku teehooldust tegeva teehöövliga. Õnnetuses sai vigastada auto juht ja tema kõrvalistmel olnud Konstantin.Mõlemad viidi Tartu Maarjamõisa haiglasse.

* Esmaspäeva õhtul helistas Ida-Virumaa Lohusuu vallast Vilusist Andres, et ta on oma naabrimehel kõri läbi lõiganud ja see lamab nüüd põrandal suures vereloigus. Naabrimehe nime ta aga ei teadvat. Oli aru saada, et helistaja on purjus aga kontrollida tuli. Osutus, et juhtunud polnud midagi ja purjus helistajat ootab vastutuselevõtmine politseile vale väljakutse tegemise eest.
21 Jaanuar 2003
  Kommentaarid