Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Sillamäel peeti kinni sõiduauto, milles leiti uimastid

10.04.2003.a kella 19.00 paiku pidasid Narva Politseiprefektuuri narkorühma töötajad Sillamäel Tallinna maanteel asuva tankla juures kinni Andrei, sünd.1969.a poolt juhitud sõiduauto Mercedes Benz. Autos viibinud kaassõitjal Aleksandril, sünd.1967.a avastati ca 200 grammi narkootilisi aineid, eeldatavasti amfetamiini.

Kaassõitja Aleksandr on invaliid, teda ei olnud tervislikel põhjustel võimalik kinni pidada. Politseiprefektuuri aga toimetati autojuht Andrei, kes on kinni peetud.

Narva Politseiprefektuuri narkorühma politseijuhtivinspektor Heikki Lingineni sõnul on narkodiilerid viimasel ajal võtnud uimastite levitamisel kasutusele uue taktika: meelemürgi levitamisele kaasatakse invaliide, keda tervislikel põhjustel on üsna problemaatiline vahi all pidada ja politsei on sunnitud jätma nad vabadusse. Sageli aga jätkavad nad kuritegelikku tegevust endale taolisel kombel elatist teenides.
11 Aprill 2003
  Kommentaarid