Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Pärnus on liikvel ahistaja, kelle tabamiseks palub politsei kaaslinlaste abi (isikukirjeldus täiendatud)

Ööl vastu 25.augustit teatati politseile 17-aastase tütarlapse ründamisest Pärnu linnas Mai tänaval. Politsei palub abi õiguserikkuja väljaselgitamisel ja tabamisel.

Ööl vastu tänast, 25.08. kella 01.20 paiku Pärnus Mai tänaval, Ühisgümnaasiumi juures tiigi ääres, staadioni pool küljes, haaras meesterahvas selja tagant 17-aastasel tütarlapsel peast kinni. Tütarlaps hakkas karjuma, rabeles lahti ja jooksis koju ning teatas juhtunust politseile. Ründajat tabada ei õnnestunud.

Meesterahval olid jalas heledad bee˛id pikad püksid ja tumedad jalatsid, seljas tume jope (võis olla impregneer- või muu sarnane veekindel materjal), käes tumedad töökindad. Hinnanguliselt oli ründaja 180 -190 cm pikk, 27 - 30 aastane, keskmise kehaehitusega.

Kui keegi kas osutus juhtunu tunnistajaks või omab informatsiooni, mis aitab jõuda õiguserikkuja väljaselgitamisele ja tabamisele, palume sellest teada anda politseile. Igasugune abistav informatsioon on tööpäeva jooksul oodatud telefonidel 444 6544 või 444 6542, ööpäevaringselt politsei tasuta lühinumbrile 110. Juhul kui kedagi on samas piirkonnas kas tülitatud või silma on hakanud eelkirjeldatule vastav mees, palume ka sellest politseile teada anda. Teataja anonüümsuse garanteerime.

Pärnu politseiosakonna ülemkomissar Tarmo Kohv lausus, et loodame kogu südamest kaaslinlaste abile, sest analoogsed ründed võivad lõppeda kurbade tagajärgedega. Püüame üheskoos välja juurida igasugused hälbed meie igapäevaelust ning üheskoos muuta meie elukeskkonna turvaliseks. Kindlasti leiame võimaluse positiivse info andja tunnustamiseks ja tänamiseks.

Alustatud kriminaalmenetlust, eeluurimist juhib Lääne Ringkonnaprokuratuur.


Kaja Kukk
26 August 2005
  Kommentaarid