Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Politsei tabas Pärnus bussiootepaviljoni süüdanud noormehe

Käesoleva aasta 11.augustil teatati politseile, et Pärnus Merimetsa tänaval põleb bussiootepaviljon. Käesolevaks ajaks on politsei tabanud teo toimepanemises kahtlustatava, 1989.aastal sündinud noormehe.

11.augustil kell 23.20 teatati politseile, et Pärnus Merimetsa tänaval on tulekahju, põleb Metsamajandi bussipeatuse ootepaviljon. Põlengu käigus hävis bussiootepaviljon koos sinna juurde kuuluva WC-ga. Hinnanguliselt kulub taastamistöödeks orienteeruvalt 64 000 krooni.

Alustati kriminaalmenetlust KarS § 203 tunnustel, mis käsitleb asja rikkumist või hävitamist. Kohtus süüdimõistmise korral karistatakse sellise teo eest kas rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistusega.

Käesolevaks ajaks on politsei välja selgitanud, et teo pani toime 1989.aastal sündinud Raeküla linnaosast pärit noormees. Kahtlustatav tunnistab oma süüd, kuid ei oska oma teguviisi selgitada ega põhjendada, kuid tagantjärele saab aru, et käitus valesti.

Pärnu politseiosakonna ülemkomissar Tarmo Kohv lausus, et käesoleval suvel on Pärnus Raeküla kandis toime pandud mitmeid süütegusid, mis ei ole jätnud ükskõikseks ei sealtkandi elanikke ega politseid. Politsei tänab kaaslinlasi kaasabi ja koostöövalmiduse eest. Ühiste jõupingutuste tulemusel on õiguserikkujaid õnnestunud välja selgitada ja tabada. Loodame, et meie hea koostöö jätkub.

Kaja Kukk
26 August 2005
  Kommentaarid