Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Põlva politseiinfo 28.08.2006

Ajavahemikul 25.-28. august 2006 Lõuna Politseiprefektuuris Põlvamaal registreeritud olulisemad sündmused:


Politsei tabas vargad teolt:

Ööl vastu 26.08.2006 kella kahe ajal märkasid Räpina vallas kontrollringkäiku teostanud vallakonstaabel Katrin Satsi ja kriminaaltalituse politseivaneminspektor Andres Kirsing, et Toolamaa bussipeatuse juures seisab tume kaubik, mille juures askeldavad kaks meest. Ka eemal metsa all seisis üks sõiduauto. Eravärvides masinaga liikunud politseinikud sõitsid kaubikust peatumata mööda, kontrollides koheselt kaubiku numbrit. Selgus, et selle omanikku on varem varguste eest karistatud. Politseinikud sõitsid tagasi sündmuskohale ning jäid masinate lähedusse valvama. Umbes tunni aja pärast hakkas kaubik liikuma. Politseinikud peatasid sõiduki ja kontrollisid seda. Kaubiku pealt leiti metallesemeid ja värve, mis oli äsja Toolamaa külas asuvast tootmishoonest varastatud. Kaubikus viibinud Urmas (s 1970) ja Indrek (s 1971) peeti varguses kahtlustatavatena kinni ning nende suhtes alustati kriminaalmenetlust.


Vargus:

Ööl vastu 25.08.2006 murti sisse Kanepi vallas Erastvere külas asuvasse ehitusjärgus maamajja, kust viidi ära kaks kummutit, televiisor ja mikrolaineahi. Kinnistu territooriumilt on varastatud ka ehitusmaterjale.


Liiklusõnnetus:

25.08.2006 kella 16.25 ajal juhtus liiklusõnnetus Räpina vallas Räpina - Tartu tee 14. kilomeetril, kus peateel liikunud sõiduautole Audi 80 sõitis kõrvalteelt ette Iveco Daili, mida juhtis Avo (s 1969). Õnnetuses sai vigastada Audis kaassõitjana viibinud Jana, kes toimetati Tartu Maarjamõisa haigla traumapunkti.



Nädalavahetusel registreeriti Põlva politseis 30 teadet ja avaldust, neist kolm kuriteoteadet. Kainenema toimetati kaks isikut. Maakonna teedel peeti kinni 15 liikluseeskirjade rikkujat, neist üks joobes juht.

28 August 2006
  Kommentaarid