Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Lubadeta roolijoodik põrkas kokku liikluspolitsei bussiga

Esmaspäeva (17dets.2001) õhtul põhjustas purjus mees Kohtla-Järvel avarii, kui sõitis ette liikluspolitsei bussile.

Kell 18.40 sõitis purjus Boriss (32) oma sõiduautoga Ford Sierra Sinivoore poolt Kohtla-Järve Kukruse tee suunas ning kavatses sõita üle peatee Prestone kaubamaja ette.

"Ta jäi ristmikul veel korraks seisma ning meie töötajates, kes bussiga Mercedes Vito Kukruselt Kohtla-Järvele sõitsid, äratas auto tähelepanu, sest sel ei põlenud tuled. Järsku andis aga Fordi juht gaasi ning sõitis üle tee otse meie bussi ette," rääkis Ida-Viru liikluspolitsei juht Reeno Kullamä.

Toimunud kokkupõrkes inimesed kannatada ei saanud. Fordil oli mõlkis parempoolne tagumine uks, liikluspolitsei buss sai löögi ninaosa vasakusse poolde ning tal purunes suunatuli.

Pärast avariid selgus, et Fordi juht on purjus, mida ta politseinikele ka tunnistas, öeldes, et oli joonud puskarit.

Boriss on politseile varasemast hästi tuntud roolijoodik, sest alates 1995. aastast on ta üheksa korda purjuspäi auto juhtimisega vahele jäänud. Esmaspäeval polnud tal ka juhiluba, sest mehelt oli varasemate pattude eest juhtimisõigus ära võetud.

Liikluspolitsei teatel on mehele varasemate rikkumiste eest määratud küll trahve, ent vaid ühel korral on ta selle ära maksnud ning tema trahvivõlg ulatub 18.725 kroonini. Nüüd võib sellele lisanduda veel kuni 6000 krooni suurune trahv, mida politseil on õigus sellise rikkumise eest määrata.
24 Detsember 2001
  Kommentaarid