Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Pärnu politsei tänas projektisuves osalenud ametkondi ja ametnikke

Pärnu politsei tänas projektisuves osalenud ametkondi ja ametnikke

Eile tänati Pärnu politseiosakonnas koostööpartnereid, kelle abil viidisuvel läbi projekti ¥Suvi sisukamaks koos korrakaitsjatega´.

Projekti raames toimunud preventiivse suunitlusega üritused toimusidjuulis ja augustis maakonna lastelaagrites.

Pärnu politseiosakonna noorsoopolitseinikud koos SKA Politseikolledþipolitseikooli kadettide ja piirkonna konstaablitega tutvustasidpolitsei töövahendeid, lastel oli võimalus täpsust lasta politseilaskealase väljaõppe relvaga Clock 18C. Korraldatati erinevaid mänge,võistlusi ning vesteldi vabas õhustikus õigusrikkumiste ennetamisest.

Projekti tegevustesse oli kaasatud ka Maanteeameti Pärnu Teedevalitsuseliikluskasvatuse spetsialist Sirli Leier, kelle eestvedamisel olilastel võimalus panna proovile oma oskused jalgratta vigursõidus ningkontrollida teadmisi liiklustestide lahendamisel. Projektikoostööpartnerina oli Lääne-Eesti Päästekeskus üritustele välja saatnudtuletõrjeautod, et tutvustada lastele päästjate tööd ning rääkidatuleohutusest. Eesti Punase Risti Pärnumaa Seltsi vabatahtlikudõpetasid lastele, kuidas õnnetusi ära hoida ning kuidas aidata ennastja teisi ohuolukorras.

Laagreid külastati lisaks Pärnu linnale ka Tihemetsas, Vändras,Häädemeestel, Pärlseljal, Paikusel ning Varblas. Läbiviidud üritusteleoli laste ja laagrijuhtide poolt antud väga positiivne tagasiside ningsarnaste ürituste läbiviimist oodatakse edaspidigi. Kokku osalesprojektis 497 last.
27 September 2006
  Kommentaarid