Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.
Jõgeva politsei koostöös Maksu- ja Tolliametiga avastas salasigarette

LÕUNA POLITSEIPREFEKTUURI JÕGEVA POLITSEIJAOSKOND
Pressiteade nr 9
14.10.2004

Jõgeva politsei koostöös Maksu- ja Tolliametiga avastas salasigarette
12. oktoobril leidis Jõgeva politsei koostöös Maksu- ja Tolliameti uurimisosakonnaga Jõgeva maakonnas Patjala külas läbiotsimise käigus 475 pakki salasigarette ning ka väikeses koguses salaalkoholi.

12. oktoobril kontrollisid Jõgeva politseijaoskonna politseinikud koos Maksu- ja Tolliameti uurimisosakonna ametnikega infot, mille kohaselt võib Jõgevamaal Jõgeva vallas Patjala külas asuvas majapidamises leiduda salaalkoholi ja salatubakat. Läbiotsimise käigus leiti Patjala külas asuvast majast 475 pakki vene maksumärkidega salasigarette ning 13,5 liitrit salaalkoholi. Kontrolliti ka samale isikule kuuluvat garaa˛i Jõgeva linnas, kust salakaupa ei leitud. Väärteomenetluse raames on üle kuulatud hoonete omanik Valentina (s 1957).

“Koostöö Maksu- ja Tolliametiga oli väga tulemuslik ning loodan, et hea koostöö jätkub ka edaspidi. 475 paki salasigarettide näol on tegemist sellel aastal Jõgevamaal ühe suurima koguse avastamisega. Septembrikuus saime Mustvees kätte 606 pakki salasigarette,” kommenteeris avastust Jõgeva politseijaoskonna patrullitalituse komissar Indrek Vikkat.

Politsei algatas väärteomenetluse Tubakaseaduse paragrahv 216 lg 1 järgi, mis käsitleb tubakatoodete ebaseaduslikku käitlemist ja näeb karistusena ette rahatrahvi kuni 18 000 krooni või aresti.

Kristi Kuusik
Pressiesindaja
Lõuna PP avalike suhete büroo
Tel 730 8850
GSM 55 690 616
kristi.kuusik@louna.pol.ee
14 Oktoober 2004
  Kommentaarid